AppCode


Błyskawiczna realizacja błyskotliwych pomysłów

AppCode to profesjonalne IDE na systemy iOS / OS X zbudowane na podstawie platformy IntelliJ. Pomaga developerom tworzyć wyróżniające się aplikacje na urządzenia Apple, takie jak Mac, iPhone oraz iPad.

Asysta pisania kodu

Refaktoryzacja i szablony

Skup się na najważniejszych zadaniach i pozwól AppCode przejąć rutynowe działania: od prostych deklaracji po włączanie złożonych kawałków kodu za pomocą szablonów.

Inteligentny edytor

Zwiększ prędkość swojej pracy dzięki IDE, które analizuje bieżący kontekst i rozumie Twój projekt, oraz dzięki wielkich możliwości uzupełniania i formatowania kodu.

Dostosowywanie edytora

Wybierz jeden z predefiniowanych motywów interfejsu użytkownika, lub dostosuj je do swoich potrzeb. Podobnie ze skrótami klawiszowymi: wybierz jeden z dostępnych schematów, lub stwórz swój własny.

Nawigacja i wyszukiwanie

Przejdź błyskawicznie do dowolnej klasy, funkcji lub symbolu w swoim kodzie i przeglądaj tylko to, co Cię interesuje. W AppCode możesz w każdym momencie szukać praktycznie wszystkiego - nawet ustawień IDE.

Jakość w standardzie

Pisz czysty i poprawny kod dzięki statycznej analizie dla wszystkich obsługiwanych języków, oraz podświetlaniu wszystkich błędów i ostrzeżeń wraz z sugestiami automatycznych poprawek.

Wbudowane narzędzia

Debugger

Uruchamiaj i debuguj swoje projekty w łatwy sposób dzięki AppCode. Wykorzystaj interfejs debuggera z backendem LLDB. AppCode pokaże Ci wszystkie wartości bezpośrednio w edytorze, co pozwoli na jeszcze szybsze sprawdzanie wyrażeń.

Testy jednostkowe

AppCode posiada wbudowaną obsługę frameworków takich jak OCUnit, XCTest, Google Test oraz Kiwi, oraz wbudowane narzędzie do wykonywania testów z potężnym interfejsem użytkownika do przeglądania wyników testów.

Kontrola wersji

AppCode zapewnia pierwszorzędny i ujednolicony interfejs użytkownika dla najbardziej popularnych systemów kontroli wersji włączając w to Subversion, Git, GitHub, Mercurial, CVS, Perforce i TFS. A jeżeli zapomnisz dodać swój projekt do kontroli wersji, AppCode będzie zapisywał zmiany we wbudowanej lokalnej historii.

Obsługa Xcode

AppCode jest w pełni kompatybilny z Xcode 8.2.x, dzięki czemu możesz po prostu otworzyć swój projekt w AppCode i pracować nad nim bez konieczności dodatkowych przygotowań.

Pluginy

Dzięki platformie IntelliJ AppCode cieszy się wieloma pluginami, włączając w to obsługę dodatkowych systemów kontroli wersji, integrację z różnymi frameworkami i narzędziami, oraz rozszerzenia edytora, takie jak emulacja Vim. Instaluj preferowane wtyczki w prosty sposób za pomocą menedżera pluginów.

Wiele języków - jedno IDE

Swift

AppCode w pełni obsługuje obsługę języka Swift, co obejmuje analizę składni, uzupełnianie i podświetlanie wyrażeń Swift, refaktoryzację, potężne debugowanie i wiele więcej.

C, Obj-C i C++

AppCode wspiera najnowsze dodatki do obiektowego C, język C, oraz C++, włączając w to C++ 11, libc++ oraz Boost. Wykorzystaj uzupełnianie kodu, wszystkie funkcje nawigacji, refaktoryzację oraz generowanie kodu.

A do tego

Pełna obsługa JavaScript, XML, HTML, CSS oraz XPath, włączając w to podświetlanie składni, analizę, uzupełnianie, nawigację i refaktoryzację.