AnySoft jest oficjalnym partnerem firmy JetBrains,
a JetBrains to…

przykład prawdziwej pasji!

Pasji, którą jest programowanie. Już od ponad 15 lat dążą do stworzenia najmocniejszych i najbardziej efektywnych na świecie narzędzi dla developerów. Poprzez automatyzację rutynowego sprawdzania oraz poprawek ich narzędzia przyśpieszają tworzenie, uwalniają programistów od zbędnego ciężaru i dają jeszcze więcej miejsca na rozwój.

Ich misja?

Zmiana profesjonalnego tworzenia oprogramowania w coraz bardziej produktywne i przyjemne doświadczenie.


Pomagają developerom pracować wydajniej poprzez automatyzację typowych i powtarzających się zadań, dzięki czemu można się skupić na tworzeniu kodu patrząc z szerszej perspektywy. Ich produkty znacznie ułatwiają dbanie o jakość tworzonego oprogramowania podczas wszystkich etapów pracy nad nim oraz zmniejszają ilość czasu potrzebną na utrzymanie kodu.

Niezależnie od technologii, w której pracujesz, JetBrains ma coś dla Ciebie!

Komu zawdzięczamy te wszystkie dzieła?


690
pracownikom
których praca zdobyła

300+
nagród
i jest wykorzystywana przez

4M+
użytkowników
w

140
krajach

Dostępnych jest kilka ofert specjalnych, a w tym:

  • Posiadasz licencje wieczyste na produkty JetBrains? Przejdź na plan subskrypcji z 20% zniżką i ciesz się zawsze aktualnymi narzędziami!
  • Korzystasz z produktu konkurencji, ale nie jesteś zadowolony? Przy przejściu na produkty JetBrains możesz otrzymać odpowiednią zniżkę!
  • Przy regularnym odnawianiu subskrypcji możesz otrzymać zniżki 20% za drugi oraz 40% za każdy następny rok ciągłości w odnawianiu licencji!
  • Posiadasz osobno zamawiane licencje, których odnowienia są rozstrzelone po całym kalendarzu? Przenieś je wszystkie na jeden pakiet, dzięki któremu odnawianie zostanie znacznie uproszczone, a do tego może dojść zniżka z tytułu ilości licencji!
  • Studiujesz? Możesz ułatwić sobie życie i zyskać kilka elementów do wpisania do CV dzięki możliwości otrzymania darmowej subskrypcji na pokaźną paczkę produktów JetBrains!