Upsource


Inspekcja kodu i przeglądanie repozytoriów

Ulepsz swój kod, projekt i cały proces tworzenia

Wydajne inspekcje

Zautomatyzuj swoją pracę i pozwól Upsource na analizę Twojego kodu i śledzenie postępów, podczas gdy Ty możesz się skupić na faktycznym rozwoju.

Na bieżąco ze zmianami

Przeglądaj zmiany w przeglądarce z nawigacją podobną do tej w IDE, odpowiadaj za pomocą wiadomości email i nigdy nie przeocz ważnej zmiany.

Odkrywaj problemy

Przeglądaj elementy projektu które wymagają uwagi, takie jak możliwe błędy czy opuszczone pliki.

Cechy Upsource

Niezależnie od tego, czy szukasz narzędzia do inspekcji kodu, wglądu w historię swojego projektu, czy też miejsca do współpracy z innymi, Upsource posiada wszystko, czego potrzebujesz!

Automatyczne inspekcje kodu

Ciesz się wydajnym przepływem pracy dla inspekcji commitów i gałęzi, niezależnie od rozmiarów Twojego zespołu. Ustawiaj automatyczne inspekcje kodu oraz przydzielanie do inspekcji odpowiednich osób na podstawie określonych kryteriów.

Wgląd w kod

Upsource zapewnia podświetlanie składni dla tuzinów języków, ale zespoły wykorzystujące języki Java, Kotlin, PHP, JavaScript oraz Python zyskują dodatkową przewagę. Upsource jest oparte na platformie IntelliJ IDEA i może się poszczycić niezwykle głęboką wiedzą na temat tych języków i zapewnia po stronie serwera statyczną analizę kodu, oraz zaawansowaną nawigację i wyszukiwanie.

Współpraca w zespole

Uczestnicz w dyskusjach, wspominaj @innych i dziel się wszystkim za pomocą odpowiedniego linku, włączając w to kod, rewizje, podglądy zmian, inspekcje kodu, filtry wyszukiwania, pliki, a nawet fragmenty kodu. Wykorzystuj reakcje i odblokowuj osiągnięcia w miarę korzystania z Upsource!

Dostęp do repozytoriów

Ciesz się ujednoliconym dostępem do wszystkich projektów w systemach Git, Mercurial, Perforce lub Subversion. Błyskawicznie odnajduj to, czego szukasz w swoich repozytoriach za pomocą potężnego narzędzia do wyszukiwania.

Pluginy do IDE

Zainstaluj pluginy do inspekcji kodu dla IntelliJ IDEA oraz innych IDE od JetBrains, i wykorzystaj wszystkie funkcje Upsource bezpośrednio ze swojego IDE.

Analiza projektów

Upsource zbiera dane dotyczące wykorzystania systemów kontroli wersji i inspekcji kodu, i zapewnia szereg raportów pokazujących pełny obraz tego, co dzieje się z Twoim projektem.

Skalowalność

Upsource oferuje możliwość wdrożenia w rozproszonym klastrze, dzięki czemu może pomieścić setki projektów, obsługiwać tysiące użytkowników i zapewnić dostępność 24/7 i odporność na usterki

Integracja

Przetwarzaj wszystkie żądania na GitHubie czy GitLabie, zintegruj Upsource z najbardziej popularnymi issue trackerami jak na przykład JIRA czy YouTrack, oraz z serwerami CI.